Aktualności

09.10.2017

Obóz zawodników Concept 4 Soccer w Niemczech

Zakończył się tygodniowy obóz zawodników Concept 4 Soccer i PP&B Management w Niemczech. Andong Mu z SEMPa Ursynów, Patryk Soboczyński z Arki Gdynia, Damian Fos z Arki Gdynia i Krystian Wieczorek z Podbeskidzia Bielsko Biała udanie zaprezentowali się podczas letniego obozu piłkarskiego Concept 4 Soccer i w ramach Programu Identyfikacji Młodych Talentów uzyskali szansę wyjazdu na pierwszy etap selekcji w Niemczech.
Zawodnicy brali udział w treningach w klubach Kickers Offenbach i FK Primasens, podczas których określony został poziom wyszkolenia każdego z zawodników, ich mocne strony oraz elementy wymagające doskonalenia.
Każdy z zawodników otrzymał ewaluację od trenerów niemieckich w formie raportu skautingowego, który ma stanowić motywację i wskazywać kierunek dalszej pracy. Postępy będą weryfikowane przez skautów Concept 4 Soccer i mamy nadzieję, że już w przyszłym roku któryś z naszych zawodników wejdzie na poziom uprawniający rekomendację jego wyjazdu na drugi poziom Programu Identyfikacji Młodych Talentów do klubu młodzieżowej 1.Bundesligi.
Organizator obozu, grupa Schachter Management & Sports, postarał się o niezwykłe atrakcje dla naszych zawodników jakimi z pewnością były możliwość obejrzenia treningu pierwszej drużyny 1.FSV Mainz 05, rozmowa i pamiątkowe zdjęcie z bramkarzem Rene Adlerem czy obecność na meczu 1.Bundesligi Eintracht Frankfurt – VFB Stuttgart.